Dovanų Pakavimas

Profesionalus

Dovanų Pakavimas

Greitai ir profesionaliai supakuosim Jūsų dovaną šventei ar verslo partneriui.

Dažnai mūsų gyvenime yra progų, kuomet artimiesiems, draugams, kolegoms dovanojame dovanas. Greita ir patogi dovanų pakuotė yra dovanų maišelis. Bet dovanodami supakuotas dovanas, parodote ypatingą dėmesį žmogui, kurį sveikinate. Supakuota dovana atrodo tvarkingiau, šventiškiau ir paslaptingiau. Gaunančiam dovaną suteikiama intriga, kas slepiasi pakuotėje. Ypač išpakuoti dovanas yra smagu vaikams.

Dovanoms

Pakavimo Popierius

Mūsų parduotuvėse rasite daugiau nei 100 rūšių dovanų pakavimo popieriaus. Padėsime Jums išsirinkti dovanų pakavimo popierių pagal progą ar asmenį, kuriam teiksite dovaną. Turime įvairių tematikų ir raštų dovanų pakavimo popieriaus, nuo linksmos tematikos, tinkančios linksmoms, vaikiškoms šventėms iki dovanų pakavimo popieriaus, dailinto didžiųjų metų švenčių simbolika. Rasite ir prabangių, stilingų raštų dovanų pakavimo popieriaus solidžiai dovanai svarbiems asmenims. Šiltų spalvų, gėlėti raštai puikiai tinka mylimoms moterims. Tamsesnių atspalvių ir ornamentų dovanų  pakavimo popieriumi dažniau pakuojamos dovanos vyrams.

Mes ne tik patarsime, padėsime išsirinkti dovanų pakavimo popierių bet ir supakuosime Jūsų dovanas, kad jos atrodytų nepriekaištingai. Jūsų pasirinkimu perrišime dovanas juosta arba papuošime specialiai Jums pagamintu kaspinėliu.

Daugiau nei 100 rūšių 

 

 

 

 

 

 

dovanų pakavimas popieriumi su bantu

 

 

 

 

 

Dovanų pakavimas į paruoštas dėžutes

Dovanoms

Paruoštos dėžutės

Dėžutės dovanoms yra vienas iš būdų stilingai ir gražiai supakuoti dovaną. Toks dovanų pakavimo būdas yra greitas ir patogus. Jums nereikia atnešti dovanos mums, tiesiog turite prisiminti savo dovanos dydį ir pas mus įsigiję dovanų pakavimo dėžutę lengvai supakuosite dovanėlę patys. Mūsų parduotuvėse rasite daugiau nei 200 įvairių dydžių, formų ir raštų dovanų pakavimo dėžučių įvairioms progoms. Jūs tikrai rasite Jums tinkamą, nuo solidžiai ir stilingai atrodančios iki linksmos ir žaismingos ar romantiškos ir jausmingos.  Padėsime Jums išsirinkti dovanų pakavimo dėžutę, priderinsime tinkamą juostą ar kaspinėlį, Jums beliks tik supakuoti dovanėlę ir pradžiuginti Jūsų mylimą ar gerbiamą asmenį.