Dangaus žibintai

Ypatingieji

Dangaus Žibintai

Dangaus žibintai

 iš Kinijos atkeliavusi, jau ir Lietuvoje tapusi tradicija. Dangaus žibintai gali būti leidžiami į dangų bet kuriuo paros laiku, bet efektyviausiai jie atrodo naktį. Žibintai, sukurdami užburiantį ir kerintį vaizdą, pavers Jūsų šventę nepakartojama. Dangaus žibintų paleidimas į dangų teikia ne tik įspūdingą vizualinį efektą, bet ir nepakartojamai geras emocijas. Senovės Kinijoje buvo tikima, kad sugalvojus norą ir paleidus žibintą į dangų, noras būtinai išsipildys. Todėl dangaus žibinto paleidimas yra ne vien reginys, bet ir procesas. Dažniausiai Lietuvoje į dangų leidžiami žibintai vestuvių, krikštynų bei gimtadienių šventėse.

Kiekvienas šventės dalyvis pasijaus ypatingas, galėdamas kartu su žibintu paleisti ir savo slapčiausius norus!

Dangaus žibintus paleisti kilti į dangų yra labai paprasta: reikia uždegti žibinte esančią kuro kasetę, palaukti kol kupolas prisipildys šilto oro ir po truputį pradės kilti. Viskas! Ir Jūsų noras kartu su nuostabiu reginiu keliauja išsipildymo link!
Dangaus žibintas yra pagamintas iš ugniai atsparių ir greitai yrančių medžiagų, todėl yra visiškai saugus naudoti ir nekenkia gamtai.