Balionai

Visi

Balionai

Balionas yra tamprus maišelis, kuris gali būti užpildytas skysčiais arba įvairiomis dujomis – helio, azoto oksido, vandenilio, deguonimi, oru. Balionai buvo išrasti dar 1824 metais. Juos, eksperimentuodamas su dujomis, išrado Michael Faraday. Įdomu tai, kad pirmieji balionai buvo pagaminti iš gyvūnų organų, šiandien jie yra gaminami iš gumos, latekso, nailono audinio, gali būti įvairiausių spalvų ir formų. Dėl savo savybių balionai naudojami metereologijoje, gydomosioms procedūroms, karyboje, aviacijoje. Tačiau populiariausia balionų naudojimo sritis yra dekoratyvinė. Dekoravimas balionais yra vienas pigiausių, bet tuo pačiu patraukliausiai atrodančių dekoravimo būdų. Dėl įvairiausių balionų panaudojimo galimybių,  galima papuošti bet kokią šventę – vaikų gimtadienį, vestuves, krikštynas, įmonių ar kompanijų vakarėlius, prezentacijas, atidarymo šventes…

Papuoškite savo šventę balionais ir padarykite ją unikalia!

Balionai su helio dujomis

Ore kabantys

Balionai Su Helio Dujomis

Balionai su helio dujomis

Pas mus galite įsigyti įvairių spalvų ir dydžių heliu užpildytų balionų. Helis – tai bespalvės, bekvapios, nedegios inertinės dujos, skirtos balionams pildyti. Helio dujos yra lengvesnės už orą, todėl helio dujomis užpildyti balionai lengvai kyla į orą. Paprastas lateksinis balionas, užpildytas helio dujomis išsilaiko apie parą. Taip yra todėl, kad mažyčiai helio dujų atomai „pabėga“ per didesnes latekso poras. Norėdami, kad helio dujomis užpildyti balionai nesubliukštų kuo ilgiau, balionų gamintojai sukūrė „Hi-Float“ technologiją. Prieš užpildant balioną dujomis, baliono visus padengiamas specialia medžiaga, kuri sulaiko helio dujas baliono viduje. Tokiu būdu užpildyti helio balionai savo formą išlaiko iki kelių kartų ilgiau.
Helio dujomis užpildyti balionai puikiai tinka patalpų dekoravimui. Dėl savo plūduriavo savybių, balionai puikiai papuošia patalpų lubas. Helio balionai tinka originaliai atrodančioms dekoratyvinėms balionų puokštėms.

Foliniai Balionai

Animaciniai

Foliniai Balionai

Foliniai  balionai

Foliniai balionai yra pagaminti iš plonos, netamprios,  metalizuotu paviršiumi medžiagos. Šie balionai turi patrauklų blizgų paviršių, gali būti įvairiausių spalvų ir formų. Foliniai balionai yra mažiau pralaidūs, todėl savo formą gali išlaikyti iki kelių savaičių. Foliniai balionai yra puiki dovana vaikams. Turime įvairiausių formų, dydžių, animacinių filmų personažų ir kitokių teminių folinių balionų.

Lateksiniai Balionai

Balionai

Lateksiniai

 

Lateksiniai balionai

 Lateksiniai balionai gali būti įvairių dydžių, spalvų ir formų, užpildyti tiek helio dujomis, tiek oru. Galime pasiūlyti proginiais piešiniais ar tekstais dekoruotų lateksinių balionų, tinkančių įvairioms progoms – gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, kitoms šventėms. Lateksiniai balionai tinka helio dujų balionų puokštėms, patalpų dekoravimui, balionų girliandoms.
Įvairių formų lateksiniai balionai, kurie pripūsti gali būti nuo 50 iki 150 cm ilgio, iki 15 cm pločio, tinka įvairioms balionų figūroms kurti balionus perlenkiant, perrišant.

Balionų figūros

tai originali dovana, ypač daug džiaugsmo teikianti vaikams. Gaminame įvairių formų, tematikų, spalvų ir dydžių balionų figūras. Jas ir jų pavyzdžius galite rasti mūsų parduotuvėse. Norėdami užsisakyti sudėtingesnes figūras, rekomenduojame jas užsisakyti iš anksto, kadangi sudėtingesnių balionų figūrų gaminimas užtrunka. Jūsų pageidavimu balionų figūras pristatome į namus.
Balionai su led lemputėmis – tai ypač efektingai atrodantys šviečiantys balionai. Baliono viduje esanti led lemputė šviečia ilgai, gali šviesti net balionui jau išsileidus. Tokie balionai atrodo labai šventiškai. Tamsi patalpa, papuošta šviečiančiais balionais, atrodo ypatingai romantiškai.

 

Reklaminiai Balionai

Su logotipu

Reklaminiai Balionai

 

Reklaminiai balionai

Reklama yra vienas svarbiausių priemonių kiekvienos įmonės sėkmingam gyvavimui. Reklaminiai balionai traukia akį, ypač viešuose renginiuose – parodose, paraduose, atidarymo šventėse. Reklamos efektyvumo požiūriu, balionai, dėl plūduriavimo savybių, yra veiksmingesnė priemonė nei popierinė spauda, nes ilgiau išlieka vartotojo vizualiniame lauke, taip padidindama informacijos įsiminimo tikimybę.
Siūlome Jums reklaminius balionus, kuriuos gaminame pagal kiekvieno kliento poreikius. Šie balionai yra lateksiniai, dažniausiai standartinių dydžių: 28-32 cm skersmens. Pagal atskirus užsakymus, galime pagaminti ir didesnių dydžių balionų. Gaminame įvairių spalvų ir atspalvių balionus, ant kurių, Jūsų pasirinkimu, gali būti atspauzdinta informacija – originalių spalvų logotipas, įmonės rekvizitai, šūkiai, kita įmonės firminė informacija.

Dekoravimas Balionais

Populiaru

Dekoravimas Balionais

Dekoravimas balionais

Yra labai daug patalpų dekoravimo būdų, bet vargu ar rasite efektyvesnį ir pigesnį už patalpų puošybą balionais. Pastaraisiais metais dekoravimas balionais tapo kone meno šaka.
Siūlome begalę puošybos balionais elementų

Balionų figūros ir skulptūros – vienas mėgiamiausių ir populiariausių dekoravimo balionais elementų vaikų šventėms.

Balionų girliandos – neriboto dydžio, spalvų, iš latekso balionų supintos girliandos tinka didelėms erdvėms, patalpų įėjimams, kolonoms, luboms puošti.

Balionų puokštės – puošiamos patalpos, stalai, atviros erdvės. Heliu užpildytų balionų puokštės gali būti įvairiausių dydžių, spalvų, tematikų. Jos neužima daug vietos, jas lengva perkelti į kitą vietą, subtiliai atrodo. Taip pat balionų puokštes galima panaudoti šventės kulminacijai: paleidžiant puokštes į orą sukuriama pakili šventės nuotaika ir puikios emocijos.

Balionų „lietus“ – aukštesnėms patalpoms skirtas puošybos ir efekto elementas. Šventės kulminacijai pažymėti krentantys balionai atrodo labai efektingai.

Šviečiantys balionai – Lateksiniai balionai su jų viduje šviečiančiomis led lemputėmis puikus dekoravimo elementas siekiant sukurti romantišką aplinką, puikiai tinka klubuose.

Balionų dekoracijos – derindami balionų spalvas, galime pagaminti kompozicijas, atitinkančias įmonių logotipus, sudėlioti raides, ženklus, simbolius.

Taigi balionų dekoravimo galimybės yra neribotos. Tereikia tik truputėlio fantazijos. Pasikliaukite mūsų patyrusių specialistų patarimais. Jums pageidaujant, atvyksime į vietą, kurią norite dekoruoti. Suteiksime išsamias konsultacijas, patarsime kaip geriau papuošti, kokius puošybos elementus naudoti, kad Jūsų šventė atrodytų nepriekaištingai. Atvešime ir pakabinsime visas dekoracijas.
Mes padėsime Jums sukurti Jūsų stebuklingą šventę.

Balionų Girliandos

Tvirtos

Balionų Girliandos

Balionų girliandos

Balionų girliandos yra vienas dekoravimo balionais būdų. Jis tapo labai populiarus dėl sąlyginai nedidelės kainos ir ypatingai didelio vizualinio efekto. Balionų girliandomis puošiamos arkos, įėjimai, sienos, kolonos. Balionų girliandomis galima papuošti netgi atviras erdves. Didelės girliandos atrodo ypač įspūdingai. Įvairiausių spalvų, spalvinių derinių ar kompozicijų, dydžių ir formų girliandos traukia akį, užpildo tuščias erdves ir paverčia jas žaismingomis ir šventiškomis.
Nors balionų girliandas pagaminti nėra labai sudėtinga, visgi patvariai, kokybiškai ir vizualiai profesionaliai atrodančiai girliandai pagaminti reikia patirties ir įgūdžių. Mes gaminame įvairių formų, spalvų, dydžių girliandas, atvežame į Jūsų šventės vietą, pakabiname ar pritvirtiname, susprogus balionui, atvažiuojame ir pakeičiame.

Padarysime viską, kad Jūsų šventė būti nuostabi ir keltų tik geras emocijas.

Balionų Puokštės

Nuostabios

BALIONŲ PUOKŠTĖS

Balionų puokštės

Vienas iš populiariausių būdų stilingai ir subtiliai papuošti šventės vietą.
Balionų puokštėmis galima dekoruoti ne tik patalpas, bet ir stalus. Balionų puokščių dydžius, spalvas stilistiką, tematiką galite išsirinkti pagal savo pageidavimą. Renkantis balionų puokštę patariame atsižvelgti į tai, kur puokštė stovės, kokio dydžio patalpas norite papuošti. Balionų puokštės gali būti įvairių dydžių. Didelėms patalpoms, atviroms erdvėms siūlome dideles balionų puokštes, kurias sudaro 20 ir daugiau balionų, mažesnėms patalpoms ar stalo papuošimui, pasiūlysime mažesnes 5 – 10 balionų puokštes. Klientui pageidaujant, atvykstame į šventės vietą, konsultuojame ir padedame išsirinkti balionų puokštes. Taip pat, pagal pageidavimą pristatome paruoštas dekoracijas kliento nurodytu adresu.
Balionų puokštė tinka ne tik puošybai. Ji yra puiki dovana įvairioms progoms.